Başlık

Instagram Takipçi Hilesi

Başlık

Her geçen gün daha kaliteli bir platform haline gelen Instagram’da kullanıcılar farklı farklı özelliklerle müsabakaya başladı. Hâl bu türlü olunca insanların da bu platformda fenomen olma isteği ortaya çıktı. Bu türlü bir durumun ortaya çıkması ise burada bulunan kullanıcıların takipçi sayısının yükselmesine çok kıymet vermesine sebep oluyor. Alışılmış ki takipçi sayısında süratli bir artış görmek maalesef ki doğal yollar ile mümkün olmuyor. Bu durumun farkında olan kullanıcılar instagram takipçi hilesi yardımıyla muhakkak süreçlerde takipçi sayılarında artışlar oluşturmaya çalışmaktadır. Bu yazımızda instagram takipçi hilesi kullanılırken dikkat edilmesi gerekenlerin yanı sıra bu hususla alakalı tüm bilgileri sizlere aktaracağız.

 

Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Çalışıyor?

Instagram’da kullanıcıların farklı kullanıcılar tarafından takip edilme isteği elbet ki uzun vakittir tanınan bir istek haline gelmiştir. Alışılmış ki yalnız başına takipçi artışının yetmediğini ve bunun yanı sıra beğeni sayılarının da artması gerektiğini söyleyebiliriz. Bu sebeple kullanıcılar bütçelerinin olmadığı durumlarda inançsız hizmet sunan instagram takipçi hilesi kullanımı yapıyor. Bu hilelerin aslında çalışma mantığı varsayım edebileceğiniz üzere fiyatsız olduğu için birçok meseleye davetiye çıkarıyor.

 

Herhangi bir kişi tarafından kullanılmayan bot hesaplardan oluşan bir havuz ortaya çıkarılıyor. Bu havuzda bulunan hesaplar takipçi hilesi yapan kişinin hesabına gönderiliyor ve etkisiz, etkileşimi olmayan ve spamlarla dolu olan hesaplar sizi takip etmeye başlıyor. Algoritma bu hesapları kolay bir halde tespit ettiği için hesapların sizi takip etmesi durumunda tespit edilmeniz de bir o kadar kolay oluyor.

 

Instagram Takipçi Hilesi

 

Instagram Takipçi Hilesi Ne Vakit Kullanılmalıdır?

Her vakit yanlışsız üzere görülen bir yanlışa açıklık getirmek gerekirse instagram takipçi hilesi ile birlikte organik yollarla elde edeceğiniz takipçiler üzere kalıcı olan takipçiler kazanmanız mümkün değildir. Bu yolla takipçi sayınızda gözle görülür artışlar olacaktır lakin bu artışlar maalesef ki kalıcı olmayacaktır. Bu hile ile birlikte hesabınıza gelen ziyaretçilerin kalıcı olarak sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Bir nevi gösteriş için kullanılabilir olduğunu söyleyebiliriz.

 

Instagram Takipçi Hilesi Kullanırken Hesap Kapanır Mı?

Instagram tarafından kullanıcıların yapay yollar ile instagram takipçi kasma sürecini yapması engellenmiştir. Bu doğrultuda kullanıcılar her ne kadar kendileri bu işi yapıyor olsa da her geçen gün değişen algoritmadan ötürü hesap engellenmesi ya da hesapta yapılan süreçlerin engellenmesi üzere durumlarla karşılaşılabiliyor. Hal bu türlü olunca instagram’da yaptığı güncellemeler sayesinde takipçi hilesi yapmanıza yardımcı olan uygulamaların kullanım durumunu geçersiz hale getiriyor. Bizim size vereceğimiz en hoş teklif gerçek takipçi satışı yapan sitelerden hizmet almanızdır.

 

Hesabınızın Güvenliği İçin Takipçi Hilesi Tehdit Oluşturabilir

Her kullanıcı instagram takipçi hilesi yapabiliyor olsa da bu fırsatı veren uygulamaların güvenlik konusunda sizlere zafiyet oluşturacağını bilmelisiniz. Bu biçimde olduğunda daima olarak sorun ile karşılaşabilirsiniz. Tam manasıyla profesyonel bir hile yapmak için tek yapmanız gereken şey sizden hesap bilgilerinizi istemeyen servisler ile çalışmaktır. Şifresiz takipçi gönderimi yapan siteler hem hesabınızın güvenliğini önplanda fiyat hem de problemsiz bir takipçi artış süreci geçirmenize yardımcı olur.

 

Takipçi Hilesinin Ziyanı Var Mı?

Instagram takipçi hilesi ve beğeni hilesi olarak karşımıza çıkan servisler katiyen size gerçek bir hizmet sunmuyor. Bunun en değerli sebebi takipçilerin ve beğenilerin fiyatsız olarak dağıtılması ve içerisindeki hesapların program yardımı ile açılıyor olmasıdır. Hâl bu türlü olunca programlar aslında bir nevi tuzak üzere bir şey diyebiliriz. Hesabınıza takipçi gönderimi yapacağını söyleyerek sizden hesabınızın kullanıcı ismi ve şifresini talep edecektir. Bir müddet sonra hesabınıza ilişkin şifrenin değiştiği haberini alıp hesabınıza daha da ulaşamaz hale gelebilirsiniz.

 

Bu taktik artık birçok insan tarafından kullanılmıyor olsa da evvelce birçok kişinin bin bir türlü emekle kastığı hesapların ellerinden gitmesine sebep oldu. Bu sebeple birçok ziyanı olan takipçi hilelerinden çok uygun fiyatlar karşılığında sizlere gerçek ve organik olarak takipçi gönderen servisleri tercih etmeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Hesabınızın gerçek takipçi sayısının artışı için hizmet veren servisler hiçbir formda program kullanmamakta olup bu işi profesyonel bir hizmet olarak sunuyor.

 

Takipçi Hilesi İle Çalınan Hesap Geri Alınır Mı?

Kullanıcılara ilişkin olan hesapların instagram takipçi hilesi aracılığıyla çalınabildiğini sizlere söylemiştik. Bu hesaplar birtakım durumlarda geri alınabiliyor olsa da kurucu mail olmadığı sürece geri alınamıyor. Hâl bu türlü olunca uzun uğraşlarla takipçi sayısını ve etkileşim sayısını arttırdığınız hesabınızın yaptığınız tek bir kusur ile elinizden alınmasına taban hazırlamış oluyorsunuz.

 

Takipçi hilesi ile çalınan hesapların çalınmasının yanı sıra algoritma tarafından türlü türlü mahzurlar ile müsabaka durumu da vardır. Bu biçimde problemler ortaya çıktığında hesabınızdan makul bir müddet boyunca etkileşim yani yorum yapma, beğenme, bildiri gönderme ve buna misal süreçlerin hiçbirini yapamazsınız. Bu tıp sıkıntılar ile karşılaşmamak için katiyetle takipçi arttırımı konusunda profesyonel hizmet veren kurumları tercih etmelisiniz.

Yeni Siparis !
1 dakika once 5000 Adet. Instagram %80 Gerçek Görünümlü Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 5000 Adet. Instagram %80 Gerçek Görünümlü Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 5000 Adet. Instagram Türk Gönderi Erişim + Gösterim siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 5000 Adet. Instagram %80 Gerçek Görünümlü Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1000 Adet. Facebook Video İzlenme siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1000 Adet. Facebook Video İzlenme siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1000 Adet. Facebook Video İzlenme siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1000 Adet. Instagram %100 Türk Gerçek Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 5000 Adet. Instagram Türk Gönderi Erişim + Gösterim siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1000 Adet. Facebook Video İzlenme siparisi geldi.