Başlık

İnstagram Mavi Tik Nedir? Nasıl Alınır?

Başlık

İnstagram Mavi Tik Nedir?

Sosyal paylaşım siteleri deyim yerindeyse vazgeçilmezlerimiz haline geldi. Bunların içinde pek çok sosyal paylaşım sitesini örnek verebilmek mümkündür. İnstagram da bu sitelerin başında gelen paylaşım platformlarından biri konumundadır. Gün geçtikçe farklı farklı seçenekleri de sisteme dahil edilmeye devam ediyor. İnstagram da hem fotoğraf hem de canlı yayın olanakları ve pek çok alternatifin olması en çok tercih edilenler arasında üst sıralarda tutuyor. Fotoğraf paylaşma üzerine farklı - farklı filtre seçenekleri ile sayfanızı renkli hale getiren içerikleri paylaşabilmektesiniz. 2010 yılından bu yana her geçen gün takipçi sayısına yenisini ekleyen site bunun neticesinde sürekli içeriklerini güncellemeye devam ediyor. Birçok sosyal medya platformunda olduğu gibi instagramda da ünlülerin, firmaların bir çok fake diye tabir edilen sahte hesapları açılmaktadır. Kullanıcılar gerçek profilleri ayırt etmekte zorlanmaktadır. İşte instagram mavi tik tamda bu alanda işimize yaramaktadır. Takip etmek istediğimiz kullanıcıların instagram şirketi tarafından doğrulanma işleminin ardından kullanıcı adlarının yanında mavi bir tik belirmektedir. Bu tik o hesabın kullanıcısının instagram tarafından onaylanmış bir gerçek hesap olduğunun kanıtıdır. Bu sebeple toplum tarafından tanınmış  , topluma mal olmuş kişilerin bu mavi tiki almaya ihtiyaçları vardır. 

 

İnstagramda Mavi Tık Nasıl Alınır?

Hesabınızın Ayarlar kısmına girdikten sonra Hesap seçeneğine tıklayın. Orada göreceğiniz Doğrulama Talebi seçeneğine bastığınızda uygun yerleri doldurarak Mavi tik başvurunda bulunabilirsiniz.

İnstagramda mavi tık almak için bir diğer yol mail yoludur. Bu yöntem mavi tik talep etmek mümkündür. Eğer bir firma iseniz ya da ünlü bir sanatçı iseniz ya da blog olarak site de pek çok paylaşımda bulunuyorsanız mavi tık özelliğini kullanmak isteyebilirsiniz. Bunun için instagram bazı kurallar getirmiş. Eğer mavi tık sahibi olmak istiyorsanız belli bir rakamda popüleritenizin olması gerekmektedir.

Elbette ki bu şart olan bir durum değilse de mavi tık almanızı kolaylaştıracak bir seçenektir. Facebook sitenizi instagram sitesine bağlamanız da mavi tık almak için önemli bir alternatif olacaktır.  İnstagram hesabınızda kişisel bilgilerinizi yenilemeniz ve doğrulamanızda bu anlamda önem taşımaktadır.

Yeni Siparis !
1 dakika once 5000 Adet. Instagram %80 Gerçek Görünümlü Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 5000 Adet. Instagram %80 Gerçek Görünümlü Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 5000 Adet. Instagram Türk Gönderi Erişim + Gösterim siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 5000 Adet. Instagram %80 Gerçek Görünümlü Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1000 Adet. Facebook Video İzlenme siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1000 Adet. Facebook Video İzlenme siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1000 Adet. Facebook Video İzlenme siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1000 Adet. Instagram %100 Türk Gerçek Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 5000 Adet. Instagram Türk Gönderi Erişim + Gösterim siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1000 Adet. Facebook Video İzlenme siparisi geldi.