Başlık

instagram foto indirme

Başlık

instagram foto indirme

Instagram kullanıcılarının en çok merak ettiği hususlardan birisi Instagram fotoğraf indirme tekniği bahsidir. Sizler için bu mevzuyu ele almak için bu yazı dizisini hazırladık. Umarım yazı dizimizi okuduktan sonra sizde Instagram üzerinden fotoğraflarınızı basitçe indirecek seviyeye gelirsiniz.

 

Dünyanın en tanınan toplumsal medya sitelerinden birisi hiç kuşkusuz Instagram’dır. Dünya genelinde her gün milyonlarca fotoğraf paylaşılan bu platformda fotoğraf indirmek için birden fazla yol bulunur. Anlatacağımız yolları kullanarak siz de Instagram fotoğraflarını bilgisayarınıza, tabletinize ya da akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz.

 

INSTASAVE İLE FOTOĞRAF İNDİRME: Android işletim sistemi yüklü bir aygıta Instagram fotoğraflarını yüklemeniz için birinci olarak uygulamayı yüklemelisiniz. Google play store mağazasında yer alan InstaSave isimli uygulamayı kullanarak Instagram fotoğraflarını kolaylıkla indirebilirsiniz. Bu uygulama yalnızca fotoğraflar için değil birebir vakitte görüntü indirmek için de kullanılmaktadır. Bu uygulamayı fiyatsız bir formda indirebilirsiniz. İnstagramda bulunmayan repost atma özelliğini bu uygulamayı indirdikten sonra kullanabilirsiniz. Uygulamayı birinci olarak telefona yükleyin. Uygulama yüklendikten sonra fotoğrafların üst köşesinde yer alan 3 nokta ikonuna tıklayın. Paylaşım URL al komutuna dokunup fotoğrafları kaydedin. InstaSave uygulamasını açtığınızda kopyaladığınız fotoğrafın bulunduğu gönderi karşınıza çıkar. Buradan 'Download' tuşuna basıp fotoğrafları aygıtınıza indirebilirsiniz.

İNTERNET SİTESİ KULLANARAK FOTOĞRAF İNDİRME: Instagram fotoğraflarını indirmek için Downloadgram.com internet adresine girerek kopyalamış olduğunuz fotoğraf URL adresini yapıştırın. Burada alt kısımda yer alan indir butonuna basarak indirmek istediğiniz fotoğrafları bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

INSTANT SAVE İLE FOTOĞRAF İNDİRME: iPhone üzerinden bir Instagram fotoğrafını indirmek için ‘Instant Save – Quickly Repost’ uygulamasını App Store üzerinden indirip telefonunuza kurun. Uygulamaya giriş yapıp Instagram’dan indirmek istediğiniz içeriğin URL’ini kopyalayın. Daha sonra Instant Save – Quickly Repost uygulamasına girip karşınıza linkini kopyaladığınız fotoğrafa dokunduktan sonra Save’e sekmesine tıklayın. Fotoğraflar böylelikle aygıtınıza inmeye başlar.

 

QUİCKSAVE İLE FOTOĞRAF İNDİRME: Android kullanıcısı olarak Instagram fotoğraflarını QuickSave isimli uygulama ile indirebilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan Instagram anahtarını açın. Anahtarı açtıktan sonra Instagram uygulamasına geri dönüp, indirmek istediğiniz fotoğrafın URL’ini kopyaladığınızda içerik otomatik olarak inmeye başlar. Bu saydığımız tekniklerin dışında Instagram fotoğraflarını Instagram üzerinden indiremezsiniz.

Yeni Siparis !
4 dakika once 5000 Adet. Instagram %80 Gerçek Görünümlü Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 5000 Adet. Instagram %80 Gerçek Görünümlü Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 5000 Adet. Instagram Türk Gönderi Erişim + Gösterim siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 5000 Adet. Instagram %80 Gerçek Görünümlü Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1000 Adet. Facebook Video İzlenme siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1000 Adet. Facebook Video İzlenme siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1000 Adet. Facebook Video İzlenme siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1000 Adet. Instagram %100 Türk Gerçek Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 5000 Adet. Instagram Türk Gönderi Erişim + Gösterim siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1000 Adet. Facebook Video İzlenme siparisi geldi.