Başlık

Instagram Fenomenlerinin Kullandığı Programlar

Başlık

İnstagram fenomenleri ve influencerlerin İnstagram profil nizamları her vakit hayli ilgi cazip ve yaratıcı bir tertip içerisinde gözükmektedir. Bu nizamın sırları ise katiyetle fenomenlerin kullandığı programlar. Siz de İnstagram için sunulan programlar ile profilinize çok daha farklı bir görünüm kazandırabilir, çektiğiniz fotoğrafları daha kreatif bir tasarım sisteminde sunabilirsiniz.  takımı olarak profilinizi profesyonel ve yaratıcı bir görünüme kavuşturmak için gerekli programları sizler için sunduk!

 

Enlight

 

İnstagram üzerinde vakit zaman fenomenler fotoğraflarını bir tabloya ya da sanat yapıtına dönüştürerek paylaşıyorlar. Bu fotoğraflar son yıllarda hayli fazla ilgi çekiyor. Enlight ile bu süreci yapmak epey kolay. Profesyonel çalışmalar için tam olarak ülkü olmasa bile Enlight ile kaliteli dizaynlar ortaya çıkarmak mümkün. Uygulama şu an hem android marketi hem İOS marketinde bulunuyor.

 

1967 Vintage Filters

 

Bu program sizi tek bir dokunuşla 1967 yılına gönderiyor! İnstagram’da #1967cam tagı ile paylaşılan bu fotoğraflar, 2019’da ve 2020’de en çok ilgi çeken filtrelerden biri olmaya devam edecek üzere duruyor. Program içinde yaklaşık olarak 64 farklı filtre bulunuyor. Elbette bu filtreler Vintage yüklü.

Zaman vakit buradan filtre uyguladığınız fotoğraflarla profilinizi renklendirebilirsiniz!

 

Bestie

 

Portre fotoğraflar isteyenler için Bestie, eşsiz bir uygulama olarak biliniyor. Fenomenler tarafından sıkça kullanılan bu efekt programının kullanımı hayli kolay. Program portre özelliğine ek olarak, yüz inceltme, kontürleme ve aydınlatma süreçleri sunuyor. Bunları hayli kolay bir kullanım ile kullanıcılarına sunmayı başaran Bestie, hem android hem de İOS aygıtlar üzerinde kullanılabiliyor.

 

Planoly

 

İnstagram’da tesirli bir profile sahip olmak için paylaştığınız fotoğrafın, nasıl görüneceğini bilmek epeyce kıymetli. Bunun için fotoğraf atıp silmekten çok daha tesirli bir yol bulunuyor. Planoly istediğiniz fotoğrafın hesabınız üzerinde nasıl gözükeceğini size tam manasıyla gösteriyor! Üstelik yalnızca değil bu görünümü daha profesyonel hale getirmeniz için size eşsiz teklifler veriyor.

 

Quickshot

 

Quickshot hayli farklı bir özelliğe sahip. Kullanıcıların hareketli anlarını yakalama talihi sunan Quickshot, bunu epey kaliteli bir görünüm ile yapmayı başarıyor. Bu yüzden ilgi cazip anlarınızı Quickshot ile fotoğraflayabilir ve paylaşabilirsiniz.

 

Manly

 

Zamansız alınan kiloları yok etmek ya da istenen görünümü elde etmek için kullanılan Manly, hayli tesirli bir düzenleme programı. Erkekler için six pack, kol şişirme ve daha birçok farklı özellik sunan Manly, tıpkı biçimde bayanlar için bel inceltme ve emsal özellikler sunuyor. Makûs ve plansız geçen bir yaza Manly ile son verebilir ve İnstagram’da paylaşacak tesirli fotoğraflar yaratabilirsiniz.

 

Muse Cam

 

Telefonunuzu profesyonel bir fotoğraf kamerasına çevirecek olan Muse Cam, İnstagram fenomenlerinin kullandığı uygulamalar ortasında en çok dikkat çekenlerden biri oluyor. Fotoğraf çekerken ısı ayarı üzere onlarca ayarı düzenlemesini sağlayan Muse Cam, fotoğraf çekmeyi sevenler için mutlaka büyük bir fırsat.

 

Lens Directions

 

Bu uygulama isminden anlaşılacağı üzere, fotoğraflar üzerinde lens oyunları yapmanızı sağlıyor. Işık süzmesi ya da sis üzere birbirinden farklı onlarca özellik burunduran Lens Directions, instagram fenomenlerinin kullandığı programlar ortasında en eğlenceli olanlardan bir tanesi diyebiliriz.

 

Nutshell

 

Nutshell uygulaması ile profilinde paylaşım yapan fenomenleri kesinlikle görmüşsünüzdür. Bu program 3 farklı fotoğraf çekiyor ve bunları sizin için görüntü üzere birleştiriyor. Fotoğraflar üzerine farklı animasyon ve efekt seçenekleri eklenebilen Nutshell uygulaması, eğlenceli bir profil isteyenler için eşsiz bir tecrübe sunuyor.

 

Facetune

 

Oldukça bilindik olmasına karşın Facetune uygulamasına listemizde yer verdik. Bu program instagram fotoğraf programları ortasında en stabil ve başarılı performansı veren uygulamalar ortasında yer alıyor. Hız kırışıklıklarını, lekelerini temizlemeye yarayan Facetune, bünyesinde epeyce farklı özellikleri de bulunduruyor. Örneğin Facetune ile diş beyazlatma uygulaması yapmak epeyce kolay. Fotoğraf sevenler için her türlü kolaylığı sunan Facetune, kesinlikle telefonunuzda bulunması gereken uygulamalar ortasında yer alıyor.

 

Lightroom

 

Bu uygulama fenomenlerin kullandığı programlar ortasında mutlaka birinci sırada yer alıyor. Kullanıcılarına yüzlerce seçenek sunan Lightroom, başarılı bir instagram profili için hayli kaliteli bir araç. Programın fiyatsız versiyonunda tüm özellikler açık değil. Bu yüzden daima kullanmayı düşünürseniz programın tam versiyonunu satın alabilirsiniz.

 

VSCO

 

Uygulama dünyasının profesyonel fotoğraf eklentileri ortasında yıllardır VSCO yer alıyor. Çıktığı günden beri günün trendlerini yanlışsız yakalayan ve kullanıcılarına sunduğu araçları eksiksiz bir arayüz ile sunan VSCO, fotoğraf sevenlerin telefonunda bulundurması gereken birinci uygulama diyebiliriz.

Yeni Siparis !
4 dakika once 5000 Adet. Instagram %80 Gerçek Görünümlü Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 5000 Adet. Instagram %80 Gerçek Görünümlü Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 5000 Adet. Instagram Türk Gönderi Erişim + Gösterim siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 5000 Adet. Instagram %80 Gerçek Görünümlü Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1000 Adet. Facebook Video İzlenme siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1000 Adet. Facebook Video İzlenme siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1000 Adet. Facebook Video İzlenme siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1000 Adet. Instagram %100 Türk Gerçek Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 5000 Adet. Instagram Türk Gönderi Erişim + Gösterim siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1000 Adet. Facebook Video İzlenme siparisi geldi.